Latviski По русский


Konsultācijai pie astrologa parasti ir kaut kāds iemesls – visbiežāk tā nav vienkārši ziņkārība. Notikumi, kuri ietekmēja vēršanos pie astrologa, var būt ļoti dažādi: no ikdienišķiem dzīves jautājumiem līdz dramatiskiem vai krīzes situācijām. Ļoti bieži cilvēks, izvēloties vērsties pie astrologa personīgā horoskopa sastādīšanai, ir tādā dzīves situācijā, kura viņam savā ziņā šķiet kā bezizeja vai absolūti nesaprotama. Ļoti iespējams, ka viņa dzīvē nesen kaut kas notika, vai, gluži pretēji, kaut kas nenotiek vai notiek ne tā, kā tas tika gaidīts, rodas sajūta, ka zudusi kontrole un nav skaidrs, kā notikumi turpmāk attīstīsies.
 
Konsultācija pie astrologa palīdzēs saprast šīs situācijas. Piedāvāju arī pāru saderības analīzi. Īpaša uzmanība tiek pievērsta dzimšanas laika precizēšanai (rektifikācijai). Kāpēc tas ir tik būtiski – par to varat izlasīt zemāk pievienotajā rakstā.

Papildus ir iespējams saņemt šādas konsultācijas:

1. Vārda izvēle bērnam.

Izvēlēties bērnam vārdu nebūt nav vienkārši. Ģimenē par to ne vienmēr ir vienprātība. Tiek izmantoti gan vārda skanēšanas, gan asociatīvi argumenti. Taču vārda izvēle bērnam ir būtiska ne tikai no tā skanīguma, bet arī ņemot vērā šī vārda ietekmi uz konkrēta cilvēka likteni. No seniem laikiem ir zināmas sistēmas, kas sasaista alfabēta simbolus ar astroloģiskajiem simboliem. Alfabēta zodiaka sistēma dod papildus argumentu, kāpēc izvēlēties to vai citu vārdu, vai ieteikumus, kādiem burtiem ieteicams būt vārdā vai kādus tajā labāk neizmantot.

2. Grūtniecības plānošanas individuālais astroloģiskais kalendārs.

Kalendāra sagatavošanā tiek izmantota prognožu astroloģija, dr.Jonasa metode un astroloģiski nelabvēlīgo dienu (riska dienu) analīze.


Уточнение времени рождения: необходимость или блажь астролога?


© Татьяна Занадворова

В процессе работы, астрологической практики, нередко приходится сталкиваться с такой ситуацией.
Просишь человека указать время своего рождения — ответ следует «примерно во столько», или «около такого-то часа», или «со стольки до стольки» (и интервал несколько часов), или «утром, мама точнее не помнит».
...

Lasīt tālāk.